TEKLİF İSTEME
FORMU
0212 356 4646
iletisim@teslakom.com

Vipri TV

Viprinet- Her zaman çevrimiçi, her zaman genişbant!

Günümüzde ticari işlemler şirketlerin %100 erişim sürekliliğine sahip internet hatlarına sahip olmasını gerektiriyor.  Fakat çoğu network çözümü bu ana prensibi desteklemiyor: Eğer internet hatları kesilirse ve mobil hatlar trafik yükünü taşıyamazsa bağlantı çözümünün erişim sürekliliği seviyesi önemli ölçüde azalıyor. Bu videoda Viprinet’in farklı internet bağlantılarından nasıl bağımsız çalıştığını ve bu sayede işletmelerin %100 erişim sürekliliği sağlamasına nasıl yardımcı olacağını göreceksiniz- hatta daha düşük maliyetle. 

Daha fazla bilgi için www.viprinet.com web sayfasında “download” bölümünde “Always online – wherever and whenever needed" konulu İngilizce dokümanı indirip Viprinet’in çalışma prensibi ve kullanım alanlarını görebilirsiniz.

Viprinet Deneyimi

Uzun bir süredir, tüm dünyada distribütörlerimiz ve iş ortaklarımız Viprinet ürünlerini başarıyla kullanıyorlar. Burada Viprinet çözümleri ile hangi kazanımların elde edildiği ve iş yapış şeklinin nasıl değiştiğini göreceksiniz. Bu videoda Sharecon, Wired Broadcast, Divider ve eLink Distribution Viprinet’le deneyimleri hakkında bilgi verecekler, aynı zamanda en zorlu erişim projelerinin nasıl başarıya ulaştığını aktaracaklar. 

Büyük Ölçekli Ağlar İçin Viprinet Tasarımı ve Kurulumu

Genellikle şirket ağları yıllar geçtikçe büyüyen yapılar olduğu için bir seferde değiştirilemez. Birçok örnekte bu ağlar MPLS altyapıda olduğu için internet servis sağlayıcıları tarafından yönetilen hizmet olarak sunulmaktadır. Kısa sürede ağa yeni bir uç nokta eklenmesi gerektiği zaman MPLS harici bir çözüm aşırı maliyetli olabilir.  Bu videoda Viprinet’te Kıdemli Teknik Satış Müdürü olarak görev yapan Christian Gawronczyk MPLS bazlı şirket ağlarının performansının Viprinet’le nasıl geliştirilebileceğini veya Viprinet çözümleri ile daha yüksek erişim sürekliliği ve bant genişliği sağlanarak adım adım nasıl değiştirilebileceğini açıklayacak.

Daha fazla bilgi için www.viprinet.com web sayfasında “download” bölümünde "Viprinet Large-Scale VPN Deployment" konulu İngilizce dokümanı indirip ihtiyaçlarınıza göre Viprinet’in MPLS bazlı ağlar için nasıl alternatif ve rakip olabileceğini görebilirsiniz.

Viprinet Hareket Halinde

Geçmişte çok lokasyonlu şirket ağları için klasik bağlantı çözümleri uygun iken, günümüzde hızla artan uygulamalar için çok daha yüksek bant genişliği ve erişim sürekliliğine ihtiyaç duyuluyor.   Mesela bir inşaat sahasında proje yönetimi yapmak, mobil canlı yayın ve internet servis sağlayıcıların bazı yeni ürünleri genişbant internet bağlantısı ve kesintisizlik gerektiriyor. Bu videoda Viprinet’te Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Frank Ruge, modüler özelliği sayesinde esnek olarak her türlü lokasyonda kullanılan Viprinet’in  hangi uygulamalar için rahatlıkla kullanılabileceğini aktaracak.

Daha fazla bilgi için www.viprinet.com web sayfasında “download” bölümünde "Viprinet for business-critical applications" konulu İngilizce dokümanı indirip farklı alanlarda Viprinet teknolojilerinin nasıl aktif olarak başarıyla kullanıldığını görebilirsiniz. 

Viprinet ile Ağ Güvenliğini Artırın

NSA skandalı dünyayı değiştirdi: Öncesinde, istihbarat servislerinin insan haklarını ihlal ederek hemen hemen tüm veri trafiğini izlediğinin iddia edilmesi komplo teorisi olarak görüldü. Şimdi, Edward Snowden'ın cesur yayınlarından sonra bunların gerçek olduğunu öğrendik. Bu videoda, Viprinet CEO'su Viprinet’in son derece güvenli WAN birleştirme prensibini kullanarak kurumsal verilerinizi yetkisiz kişilerin erişimine karşı nasıl koruyabileceğinizi size açıklıyor.  İstihbarat servisleri, rakipler ya da siber suçluları şimdi ağınızın dışında bırakın!

Daha fazla bilgi için www.viprinet.com web sayfasında “download” bölümünde "Security of Corporate Networks in the Era of Data Surveillance" konulu İngilizce dokümanı indirip ağ altyapınızda gerçekten güvenli bir bağlantıya sahip olmak nelere dikkat edilmesi gerektiğini görebilirsiniz. 

Viprinet ile Kesintisiz İnternet Erişimi Sağlayın

Günümüzde internet olmadan iş yapmak imkansız hale geldi. E-posta’dan video konferansa ve VoIP görüşmelerine kadar her türlü modern uygulama hızlı ve kesintisiz internet bağlantısı gerektirir. Eğer internet bağlantısı koparsa birçok satış fırsatı ve ticari işlem yarıda kalabilir ve dolayısıyla finansal kayba neden olur. Bu videoda Viprinet’in kurumsal ağınızı nasıl daha güvenli hale getirdiğini ve sorunlu bir internet hattından kaynaklı maddi zarara yol açabilecek durumların nasıl üstesinden gelinebileceğini görebilirsiniz. 

Daha fazla bilgi için www.viprinet.com web sayfasında “download” bölümünde "High availability for business-critical processes with Viprinet"  konulu İngilizce dokümanı indirip Viprinet’in kesintisiz internet sağlayarak iş sürekliliğine nasıl katkı sağladığını görebilirsiniz.